FN5045-410-99 TE Connectivity Schaffner
FN5040-FN5045.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 410A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Inductance: 130µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Approval Agency: cURus
Current: 410 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 410A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Inductance: 130µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: cURus, Current: 410 A.
Інші пропозиції FN5045-410-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5045-410-99 FN5045-410-99 Виробник : Schaffner fn-5040-fn-5045-1036112.pdf Power Line Filters 410A 0.13mH OUT FLTR Frequency Inverters