FN5045-62-34
FN5045-62-34 TE Connectivity Schaffner
FN5040-FN5045.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 62A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Inductance: 850µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Approval Agency: cURus
Part Status: Last Time Buy
Current: 62 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 62A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Inductance: 850µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: cURus, Part Status: Last Time Buy, Current: 62 A.
Інші пропозиції FN5045-62-34
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5045-62-34 FN5045-62-34 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_Sine_Wave_Filter_FN5040_FN5045-1036112.pdf Power Line Filters 62A 0.85mH OUT FLTR Frequency Inverters