Продукція > SCHAFFNER > FN5045-75-35
FN5045-75-35
FN5045-75-35 Schaffner
FN%205040%20FN%205045-1036112.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 75A 0.75mH OUT FLTR Frequency Inverters
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Inductance: 750µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: cURus, Part Status: Last Time Buy, Current: 75 A.
Інші пропозиції FN5045-75-35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5045-75-35 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN5040-FN5045.pdf Description: LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Inductance: 750µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Approval Agency: cURus
Part Status: Last Time Buy
Current: 75 A