FN5045-750-99 TE Connectivity Schaffner
FN5040-FN5045.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 750A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Inductance: 120µH
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Regenerative Motor Drive
Approval Agency: cURus
Part Status: Last Time Buy
Current: 750 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 750A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Inductance: 120µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: cURus, Part Status: Last Time Buy, Current: 750 A.
Інші пропозиції FN5045-750-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5045-750-99 FN5045-750-99 Виробник : Schaffner fn-5040-fn-5045-1036112.pdf Power Line Filters 750A 0.12mH OUT FLTR Frequency Inverters