FN5045-880-99 TE Connectivity Schaffner
FN5040-FN5045.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 880A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Inductance: 110µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Approval Agency: cURus
Current: 880 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 880A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Inductance: 110µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: cURus, Current: 880 A.
Інші пропозиції FN5045-880-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5045-880-99 FN5045-880-99 Виробник : Schaffner FN_5040_FN_5045-1036112.pdf Power Line Filters 880A 0.11mH OUT FLTR Frequency Inverters