Продукція > SCHAFFNER > FN5060-110-99
FN5060-110-99
FN5060-110-99 Schaffner
FN_5060-1522765.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 110A 55kW 0.069mH 33nF 3x500VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук