FN510-12-29
FN510-12-29 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 12A CHASSIS MOUNT
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 12 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 12A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 12 A.
Інші пропозиції FN510-12-29
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN510-12-29 FN510-12-29 Виробник : Schaffner FN%20510-1036165.pdf Power Line Filters 12A SFTY TERM BLOCK OUTPUT FLT-FRQ INVRT