FN530-12-99
FN530-12-99 Schaffner EMC Inc.
FN530.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 12A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block, Wire Leads
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 12 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 12A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Wire Leads, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 12 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN530-12-99 Виробник : Schaffner Datasheet_FN530-3084937.pdf Power Line Filters 12A HI CURRENT TERM OUTPUT FLT-FRQ INVRT