FN530-16-99 Schaffner
schf_s_a0006601596_1-2281541.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 16A HI CURRENT TERM OUTPUT FLT-FRQ INVRT
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Wire Leads, Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN530-16-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN530-16-99 FN530-16-99 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN530.pdf Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block, Wire Leads
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 16 A