Продукція > SCHAFFNER > FN5420-10-88-E0XXT
FN5420-10-88-E0XXT
FN5420-10-88-E0XXT Schaffner
FN5420-3079856.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters Sine Wave Output Filter IP00, 500VAC, 10A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 10.2A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 4.32mH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: CE, cURus, UKCA, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 480 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V, Current: 10.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5420-10-88-E0XXT Виробник : Schaffner EMC Inc. Description: LINE FILTER 10.2A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 4.32mH
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Regenerative Motor Drive
Approval Agency: CE, cURus, UKCA
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 480 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V
Current: 10.2 A