Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN5420-630-99-E0XXT
FN5420-630-99-E0XXT Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 630A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 70µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Approval Agency: CE, cURus, UKCA
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 480 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V
Current: 630 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 630A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 70µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: CE, cURus, UKCA, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 480 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V, Current: 630 A.
Інші пропозиції FN5420-630-99-E0XXT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5420-630-99-E0XXT FN5420-630-99-E0XXT Виробник : Schaffner FN5420-3079856.pdf Power Line Filters Sine Wave Output Filter IP00, 500VAC, 630A