FN610-30-03
FN610-30-03 TE Connectivity Schaffner
FN610%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 610µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Obsolete
Current: 30 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 610µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Obsolete, Current: 30 A.