FN610A-10-06 TE Connectivity Schaffner
FN610%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 450µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Safety
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 10 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 450µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Safety, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 10 A.