FN660-16-03
FN660-16-03 Schaffner
FN660-1201795.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters GENERAL 16A FILTER 2-STAGE
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 440µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Obsolete, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN660-16-03
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN660-16-03 FN660-16-03 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN660%20Series.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 440µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Obsolete
Current: 16 A