FN660B-20-06
FN660B-20-06 Schaffner EMC Inc.
FN660%20Series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 480µH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 20 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 480µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 20 A.