FN682-10-06
FN682-10-06 Schaffner EMC Inc.
FN680%20Series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 4mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, UR, VDE
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 10 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, UR, VDE, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 10 A.
Інші пропозиції FN682-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN682-10-06 FN682-10-06 Виробник : Schaffner FN682-10-06-1201688.pdf Power Line Filters PERFOMANCE 10A FILTER 2-STAGE