FN7510-20-M4 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: 0
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y2
Capacitance: 4700 pF
Current: 20 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y2, Capacitance: 4700 pF, Current: 20 A.