Продукція > SCHAFFNER > FN7511-16-M4
FN7511-16-M4
FN7511-16-M4 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN751X-1510371.pdf
Виробник: Schaffner
EMI Feedthrough Filters Feed Through Filter 300VAC, 16A, 10nF
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FEED THROUGH FILTER 300VAC, 16A,, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.864" Dia x 2.480" L (21.95mm x 63.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y2, DC Resistance (DCR) (Max): 0.52mOhm (Typ), Capacitance: 10000 pF, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN7511-16-M4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7511-16-M4 Виробник : Schaffner EMC Inc. Description: FEED THROUGH FILTER 300VAC, 16A,
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.864" Dia x 2.480" L (21.95mm x 63.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y2
DC Resistance (DCR) (Max): 0.52mOhm (Typ)
Capacitance: 10000 pF
Current: 16 A