FN7514-32-M4
FN7514-32-M4 Schaffner EMC Inc.
FN751X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 1KV AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.061" Dia x 3.031" L (26.95mm x 77.00mm)
Thread Size: M16x1
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y2
DC Resistance (DCR) (Max): 0.58mOhm (Typ)
Capacitance: 0.1 µF
Current: 32 A
на замовлення 42 шт:
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 1KV AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.061" Dia x 3.031" L (26.95mm x 77.00mm), Thread Size: M16x1, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y2, DC Resistance (DCR) (Max): 0.58mOhm (Typ), Capacitance: 0.1 µF, Current: 32 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7514-32-M4 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN751X-1510371.pdf EMI Feedthrough Filters 32A TERMINAL 1.2Nm FEED-THROUGH FILTERS