FN7561-200-M10
FN7561-200-M10 Schaffner EMC Inc.
FN756X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 650V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 650V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.260" Dia x 5.118" L (32.00mm x 130.00mm)
Thread Size: M24x1
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y4
DC Resistance (DCR) (Max): 0.16mOhm (Typ)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Current: 200 A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 650V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 650V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.260" Dia x 5.118" L (32.00mm x 130.00mm), Thread Size: M24x1, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y4, DC Resistance (DCR) (Max): 0.16mOhm (Typ), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Current: 200 A.
Інші пропозиції FN7561-200-M10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7561-200-M10 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN756X-3001088.pdf EMI Feedthrough Filters 200A TERMINAL 8Nm FEED-THROUGH FILTERS