FN7562-16-M4
FN7562-16-M4 Schaffner EMC Inc.
FN756X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 650V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 650V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.953" L (20.00mm x 75.00mm)
Thread Size: M12x1
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y4
DC Resistance (DCR) (Max): 0.62mOhm (Typ)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Current: 16 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 650V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 650V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.953" L (20.00mm x 75.00mm), Thread Size: M12x1, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y4, DC Resistance (DCR) (Max): 0.62mOhm (Typ), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN7562-16-M4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7562-16-M4 Виробник : Schaffner FN756X-3001088.pdf EMI Feedthrough Filters 16A TERMINAL 1.2Nm FEED-THROUGH FILTERS