Продукція > SCHAFFNER > FN7562-32-M4
FN7562-32-M4
FN7562-32-M4 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN756X-3001088.pdf
Виробник: Schaffner
EMI Feedthrough Filters Feed Through Filter 130VDC/130VAC, 32A, 100nF
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції FN7562-32-M4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7562-32-M4 FN7562-32-M4 Виробник : Schaffner EMC Inc. fn-756x-dc-feedthrough-capacitor Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 650V AXIAL