Продукція > SCHAFFNER > FN7563-16-M4
FN7563-16-M4
FN7563-16-M4 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN756X-3001088.pdf
Виробник: Schaffner
EMI Feedthrough Filters Feed Through Filter 130VDC/130VAC, 16A, 470nF
на замовлення 6 шт:
термін постачання 201-210 дні (днів)
Написати відгук
Description: FEED THROUGH FILTER 130VDC/130VA, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 650V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.260" Dia x 3.228" L (32.00mm x 82.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y4, DC Resistance (DCR) (Max): 0.63mOhm (Typ), Capacitance: 0.47 µF, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN7563-16-M4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7563-16-M4 Виробник : Schaffner EMC Inc. Description: FEED THROUGH FILTER 130VDC/130VA
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 650V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.260" Dia x 3.228" L (32.00mm x 82.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y4
DC Resistance (DCR) (Max): 0.63mOhm (Typ)
Capacitance: 0.47 µF
Current: 16 A