Продукція > SCHAFFNER > FN7563-200-M10
FN7563-200-M10 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN756X-3001088.pdf
Виробник: Schaffner
EMI Feedthrough Filters 200A TERMINAL 8Nm FEED-THROUGH FILTERS
на замовлення 20 шт:
термін постачання 284-293 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 4.7UF 650V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 650V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 2.126" Dia x 6.496" L (54.00mm x 165.00mm), Thread Size: M27x1.5, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y4, DC Resistance (DCR) (Max): 0.14mOhm (Typ), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Current: 200 A.
Інші пропозиції FN7563-200-M10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7563-200-M10 FN7563-200-M10 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN756X.pdf Description: CAP FEEDTHRU 4.7UF 650V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 650V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 2.126" Dia x 6.496" L (54.00mm x 165.00mm)
Thread Size: M27x1.5
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y4
DC Resistance (DCR) (Max): 0.14mOhm (Typ)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Current: 200 A