FN7611-250-M12 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: 0
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y2
DC Resistance (DCR) (Max): 0.23mOhm (Typ)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Current: 250 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y2, DC Resistance (DCR) (Max): 0.23mOhm (Typ), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Current: 250 A.