FN7611-63-M6S
FN7611-63-M6S Schaffner EMC Inc.
FN761X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: FILTER LC(PI) 186NH/0.015UH BOLT
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Mounting Type: Bolt Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Values: L = 186nH, C = 0.015µF
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (Pi)
Resistance - Channel (Ohms): 0.00047
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 63 A