Продукція > SCHAFFNER > FN7612-100-M8
FN7612-100-M8 Schaffner
schaffner_fn761x-1201769.pdf
Виробник: Schaffner
EMI Feedthrough Filters 100A TERMINAL 5Nm AC Feed Thru Filters
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FEED THROUGH FILTER 300VAC, 100A, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y2, DC Resistance (DCR) (Max): 0.23mOhm (Typ), Capacitance: 1 µF, Current: 100 A.
Інші пропозиції FN7612-100-M8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7612-100-M8 Виробник : Schaffner EMC Inc. Description: FEED THROUGH FILTER 300VAC, 100A
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y2
DC Resistance (DCR) (Max): 0.23mOhm (Typ)
Capacitance: 1 µF
Current: 100 A