FN7612-32-M4
FN7612-32-M4 Schaffner EMC Inc.
FN761X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: FILTER LC(PI) 70NH/0.1UF BOLT
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.984" Dia x 4.528" L (25.00mm x 115.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Values: L = 70nH, C = 0.1µF
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (Pi)
Resistance - Channel (Ohms): 0.00092
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 32 A
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 70NH/0.1UF BOLT, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.984" Dia x 4.528" L (25.00mm x 115.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Values: L = 70nH, C = 0.1µF, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 0.00092, ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 32 A.
Інші пропозиції FN7612-32-M4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7612-32-M4 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_FN761X-3579048.pdf EMI Feedthrough Filters 32A TERMINAL 1.2Nm FEED-THROUGH FILTERS