FN7660-10-M3
FN7660-10-M3 TE Connectivity Schaffner
FN766X.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: FILTER LC(PI) 58NH/10000PF BOLT
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 130V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.402" L (20.00mm x 61.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Values: L = 58nH, C = 10000pF
Technology: LC (Pi)
Resistance - Channel (Ohms): 0.00106
Number of Channels: 1
Current: 10 A
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 58NH/10000PF BOLT, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 130V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.402" L (20.00mm x 61.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Values: L = 58nH, C = 10000pF, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 0.00106, ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7660-10-M3 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN766X-1510395.pdf EMI Feedthrough Filters 10A TERMINAL 0.5Nm FEED-THROUGH FILTERS
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN7660-10-M3 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_FN766X-3578613.pdf EMI Feedthrough Filters 10A TERMINAL 0.5Nm FEED-THROUGH FILTERS