FN7660-200-M10
FN7660-200-M10 Schaffner EMC Inc.
FN766X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: FILTER LC(PI) 124NH/0.47UF BOLT
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 130V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.496" Dia x 5.906" L (38.00mm x 150.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Values: L = 124nH, C = 0.47µF
Technology: LC (Pi)
Resistance - Channel (Ohms): 0.00024
Number of Channels: 1
Current: 200 A
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 124NH/0.47UF BOLT, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 130V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.496" Dia x 5.906" L (38.00mm x 150.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Values: L = 124nH, C = 0.47µF, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 0.00024, ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 200 A.
Інші пропозиції FN7660-200-M10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7660-200-M10 Виробник : Schaffner FN766X-1510395.pdf EMI Feedthrough Filters 200A TERMINAL 8Nm FEED-THROUGH FILTERS
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
FN7660-200-M10 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 01BA3050426FD4AC2398CE129769BDFD8CF5874D2F3A7CA61A601654F9C86C3E.pdf EMI Feedthrough Filters 200A TERMINAL 8Nm FEED-THROUGH FILTERS