FN7660-63-M6
FN7660-63-M6 Schaffner EMC Inc.
FN766X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: FILTER LC(PI) 70NH/0.1UF BOLT
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 130V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.984" Dia x 4.252" L (25.00mm x 108.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Values: L = 70nH, C = 0.1µF
Technology: LC (Pi)
Resistance - Channel (Ohms): 0.00042
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 63 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 70NH/0.1UF BOLT, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 130V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.984" Dia x 4.252" L (25.00mm x 108.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Values: L = 70nH, C = 0.1µF, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 0.00042, ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 63 A.
Інші пропозиції FN7660-63-M6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7660-63-M6 Виробник : Schaffner FN_766X-1510395.pdf EMI Feedthrough Filters 63A TERMINAL 2.5Nm FEED-THROUGH FILTERS