FN7661-100-M8
FN7661-100-M8 Schaffner EMC Inc.
FN766X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: FILTER LC(PI) 186NH/1UH BOLT
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 130V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.260" Dia x 5.354" L (32.00mm x 136.00mm
Mounting Type: Bolt Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Values: L = 186nH, C = 1µF
Technology: LC (Pi)
Resistance - Channel (Ohms): 0.00028
Number of Channels: 1
Current: 100 A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 186NH/1UH BOLT, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 130V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.260" Dia x 5.354" L (32.00mm x 136.00mm, Mounting Type: Bolt Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Values: L = 186nH, C = 1µF, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 0.00028, ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 100 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7661-100-M8 FN7661-100-M8 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN766X-1510395.pdf EMI Feedthrough Filters 100A TERMINAL 5Nm FEED-THROUGH FILTERS
на замовлення 10 шт:
термін постачання 342-351 дні (днів)
Кількість Ціна
FN7661-100-M8 FN7661-100-M8 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 08EF5839F81DBF12C27A549FA2E7B10703DA94E0A31144F2DEA9377BA3E924BF.pdf EMI Feedthrough Filters 100A TERMINAL 5Nm FEED-THROUGH FILTERS