Продукція > SCHAFFNER > FN7661-200-M10
FN7661-200-M10
FN7661-200-M10 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN766X-1510395.pdf
Виробник: Schaffner
EMI Feedthrough Filters Feed Through Filter 130VDC/130VAC, 200A, 4700nF, 124nH
на замовлення 10 шт:
термін постачання 133-142 дні (днів)
Написати відгук
Description: FEED THROUGH FILTER 130VDC/130VA, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 130V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 2.126" Dia x 5.906" L (54.00mm x 150.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Values: L = 124nH, C = 0.47µF, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 0.00024, ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 200 A.
Інші пропозиції FN7661-200-M10
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 130V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 2.126" Dia x 5.906" L (54.00mm x 150.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Values: L = 124nH, C = 0.47µF
Technology: LC (Pi)
Resistance - Channel (Ohms): 0.00024
Number of Channels: 1
Current: 200 A