FN7661-63-M6
FN7661-63-M6 Schaffner EMC Inc.
FN766X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: FILTER LC(PI) 186NH/0.47UH BOLT
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 130V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.260" Dia x 4.764" L (32.00mm x 121.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Values: L = 186nH, C = 0.47µF
Technology: LC (Pi)
Resistance - Channel (Ohms): 0.00047
Number of Channels: 1
Current: 63 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 186NH/0.47UH BOLT, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 130V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.260" Dia x 4.764" L (32.00mm x 121.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Values: L = 186nH, C = 0.47µF, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 0.00047, ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 63 A.
Інші пропозиції FN7661-63-M6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7661-63-M6 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN766X-1510395.pdf EMI Feedthrough Filters 63A TERMINAL 2.5Nm FEED-THROUGH FILTERS