FN9222B-12-07
FN9222B-12-07 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9222.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
Number of Positions: 3
Termination: Wire Leads
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Connector Style: IEC 320-C14
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 12A
на замовлення 101 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE, Packaging: Tray, Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Wire Leads, Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 12A.
Інші пропозиції FN9222B-12-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9222B-12-07 FN9222B-12-07 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9222-1949656.pdf AC Power Entry Modules IEC INLET 12A FILTER MED PERFORM