FN9222B-12-07HI
FN9222B-12-07HI TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9222.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C16 PNL WIRE
Number of Positions: 3
Termination: Wire Leads
Approval Agency: CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Connector Style: IEC 320-C16
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 12A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C16 PNL WIRE, Packaging: Tray, Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Wire Leads, Approval Agency: CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C16, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 12A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9222B-12-07HI FN9222B-12-07HI Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9222-1949656.pdf AC Power Entry Modules 12A MED WIRE HOT IEC CMPACT HI-PRFM MOD