FN9222ES1R-12-06 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9222E.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Packaging: Tray
Features: Bleed Resistor, Earth Line Choke
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.028" ~ 0.059" (0.70mm ~ 1.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.90mm
Accomodates a Fuse: No
Current Rating - Filter: 12A
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Packaging: Tray, Features: Bleed Resistor, Earth Line Choke, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.028" ~ 0.059" (0.70mm ~ 1.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.90mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Current Rating - Filter: 12A.
Інші пропозиції FN9222ES1R-12-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9222ES1R-12-06 FN9222ES1R-12-06 Виробник : TE Connectivity / Schaffner F8834CDE94B07C5521D0023CBC0FAFAB8C6B2F6AAFACAACA559400F217606F3B.pdf AC Power Entry Modules 12A Bleed Resistor Snap-in horizontal