Продукція > SCHAFFNER > FN9222EUB-10-06
FN9222EUB-10-06 Schaffner
58357752478b7-fn_9222e-data_sheet-en_US--147989896-707420.pdf
Виробник: Schaffner
AC Power Entry Modules IEC Inlet Filter 250VAC, 10A, Faston, Earth Line Choke, Wide Flange, <5uH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC Power Entry Modules IEC Inlet Filter 250VAC, 10A, Faston, Earth Line Choke, Wide Flange, .