FN9222S-15-06-20 TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Packaging: Bulk
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.059" ~ 0.087" (1.50mm ~ 2.20mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.40mm x 20.80mm
Accomodates a Fuse: No
Current Rating - Filter: 15A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.059" ~ 0.087" (1.50mm ~ 2.20mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.40mm x 20.80mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Current Rating - Filter: 15A.
Інші пропозиції FN9222S-15-06-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9222S-15-06-20 FN9222S-15-06-20 Виробник : Schaffner FN9222-1036167.pdf AC Power Entry Modules IEC Inlet Filter 250VAC, 15A, Faston, Snap-in, Vertical, 1.5-2.2mm panel