FN9222SB-10-07
FN9222SB-10-07 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9222.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
Packaging: Tray
Features: Bleed Resistor
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 3
Termination: Wire Leads
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.028" ~ 0.059" (0.70mm ~ 1.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.40mm x 20.80mm
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE, Packaging: Tray, Features: Bleed Resistor, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Wire Leads, Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.028" ~ 0.059" (0.70mm ~ 1.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.40mm x 20.80mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Інші пропозиції FN9222SB-10-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9222SB-10-07 FN9222SB-10-07 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9222-1949656.pdf AC Power Entry Modules 10A WIRE SNAP IN-V BLEED RES CMPACT MOD
товару немає в наявності
FN9222SB-10-07 FN9222SB-10-07 Виробник : TE Connectivity / Schaffner E609FA5CB25EDF94B7D2FE765172606A49E3E77F9E01AC6F41613DD48C6A54C4.pdf AC Power Entry Modules 10A WIRE SNAP IN-V BLEED RES CMPACT MOD