FN9226B-6-02 Schaffner EMC Inc.
FN9226.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Packaging: Tray
Features: Bleed Resistor
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 3
Termination: Solder
Approval Agency: CSA, ENEC, SEMKO, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.224" (5.70mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 34.40mm x 22.60mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Accomodates a Fuse: No
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 6A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR, Packaging: Tray, Features: Bleed Resistor, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 3, Termination: Solder, Approval Agency: CSA, ENEC, SEMKO, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.224" (5.70mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 34.40mm x 22.60mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 6A.
Інші пропозиції FN9226B-6-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9226B-6-02 Виробник : Schaffner FN 9226-1143616.pdf AC Power Entry Modules 6A MEDICAL PCB MOUNT W/EARTH LINE CHOKE