FN9233E-10-06
FN9233E-10-06 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9233E.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Packaging: Tray
Features: Earth Line Choke, Front or Rear Side Mount
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Accomodates a Fuse: No
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Packaging: Tray, Features: Earth Line Choke, Front or Rear Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Інші пропозиції FN9233E-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9233E-10-06 FN9233E-10-06 Виробник : Schaffner fn-9233-e-1522744.pdf AC Power Entry Modules 10A 250VAC flanges W/Earth Line Choke