FN9233E-15-06HI
FN9233E-15-06HI TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9233E.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C16 PANEL QC
Packaging: Tray
Features: Earth Line Choke, Front or Rear Side Mount
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Connector Style: IEC 320-C16
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Accomodates a Fuse: No
Current Rating - Filter: 15A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C16 PANEL QC, Packaging: Tray, Features: Earth Line Choke, Front or Rear Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C16, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Current Rating - Filter: 15A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9233E-15-06HI FN9233E-15-06HI Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9233E-1522744.pdf AC Power Entry Modules 15A Flange Hot Inlet W/Earth Line Choke