FN9233S-12-06 Schaffner EMC Inc.
FN9233.pdf
Packaging: Tray
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.028" ~ 0.059" (0.70mm ~ 1.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.40mm x 20.80mm
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 12A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Packaging: Tray, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.028" ~ 0.059" (0.70mm ~ 1.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.40mm x 20.80mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 12A.
Інші пропозиції FN9233S-12-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9233S-12-06 Виробник : Schaffner FN%209233-795290.pdf AC Power Entry Modules 12A 250VAC 50/60Hz Snap-in vertical