FN9244B-15-06HI
FN9244B-15-06HI Schaffner EMC Inc.
FN9244E.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C16 PANEL QC
Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount
Packaging: Tray
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Connector Style: IEC 320-C16
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 15A
на замовлення 95 шт:
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C16 PANEL QC, Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount, Packaging: Tray, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C16, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 15A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9244B-15-06HI Виробник : Schaffner FN_9244-1036117.pdf AC Power Entry Modules 15A HI-PERFORM MED HOT INLET VERSION