FN9244E-15-06
FN9244E-15-06 Schaffner EMC Inc.
FN9244E.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Features: Earth Line Choke, Front or Rear Side Mount
Packaging: Tray
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 15A
на замовлення 106 шт:
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Features: Earth Line Choke, Front or Rear Side Mount, Packaging: Tray, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 15A.
Інші пропозиції FN9244E-15-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9244E-15-06 Виробник : Schaffner FN%209244-1143764.pdf AC Power Entry Modules 15A IEC INLET FILTER PERFORM W/CHOKE