FN9244EA-10-06
FN9244EA-10-06 TE Connectivity Schaffner
fn-9244e-excellent-performance-iec-inlet-filter-with-earth-line-choke
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Features: Earth Line Choke
Packaging: Bulk
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.059" ~ 0.087" (1.50mm ~ 2.20mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.40mm x 20.80mm
Accomodates a Fuse: No
Current Rating - Filter: 3.5A
на замовлення 152 шт:
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Features: Earth Line Choke, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.059" ~ 0.087" (1.50mm ~ 2.20mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.40mm x 20.80mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Current Rating - Filter: 3.5A.
Інші пропозиції FN9244EA-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9244EA-10-06 Виробник : Schaffner FN9244E-1949615.pdf AC Power Entry Modules IEC Inlet HP Filter 250VAC, 10A,<0.5mA, Faston, Earth Line Choke