FN9246A-20-06
FN9246A-20-06 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN9246.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 1.5mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Safety
Approval Agency: CSA, SEMKO, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 20 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 1.5mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Safety, Approval Agency: CSA, SEMKO, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 20 A.
Інші пропозиції FN9246A-20-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9246A-20-06 Виробник : Schaffner FN%209246-1036106.pdf AC Power Entry Modules 20A FASTON IEC INLET W/EARTH LINE CHOKE