FN9246B-15-06
FN9246B-15-06 TE Connectivity Schaffner
fn-9246-high-performance-iec-inlet-filter
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 890µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Approval Agency: CSA, SEMKO, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 15 A
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 890µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Lighting, Approval Agency: CSA, SEMKO, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 15 A.
Інші пропозиції FN9246B-15-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9246B-15-06 FN9246B-15-06 Виробник : Schaffner FN%209246-795298.pdf AC Power Entry Modules 15A FASTON IEC INLET W/EARTH LINE CHOKE