Продукція > SCHAFFNER > FN9255B-10-06
FN9255B-10-06
FN9255B-10-06 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9255-3000977.pdf
Виробник: Schaffner
AC Power Entry Modules 10A IEC C14 Faston Medical
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Packaging: Bulk, Features: Front Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UR, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Features: Front Side Mount
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UR
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Connector Style: IEC 320-C14
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A